Cocon w Krakowie.

Informacje o zbliżających się imprezach. Wszystko o klubach i o muzyce.. nie tylko klubowej.
Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Re: Cocon w Krakowie.

Postautor: Nathi » 30.09.2017 09:20

Tak to już jest z wiekiem :P
kiedyś znalazłem pub dla takich panów lubiących skórę. Nie dość, że wszyscy 40+ to jeszcze prawie tak samo ubrani. Myślę sobie rany gdzie twinkowe książki! :mrgreen:

Ale reklama bardzo zachęcająca :P pójdę jak będę w Krakowie.
Obrazek ✿ ✿ ✿ Natalka je bent mooi ✿ ✿ ✿

Awatar użytkownika
kotek91
młodszy gejowy
młodszy gejowy
Kontakt:

Postautor: kotek91 » 30.09.2017 12:04

No wczorajsza noc w Coconie ,chujówka jak sto nieszczęść . Sama dzieciarnia w dodatku sporo poprzeginanych (kobito -pasywek) ,co mnie uradowało bo można było parsknąć nutką humoru. Generalnie ,gdyby był inny dj ,bo ten nowy fajny nie jest to było by świetnie. Sporo osób po 1 w nocy już opuściło parkiet i udało się na przystanek autobusowy-bo było jednym słowem dosyć ,żałośnie i piwo mają jakieś kiepskie (jak siki vip -z biedry) . Szkoda zmarnowanego czasu-:P)

Awatar użytkownika
Nathi
Księżniczka
Księżniczka

Postautor: Nathi » 30.09.2017 12:10

Jak przychodzą same nastki to nic dziwnego, że piwo to szczyny :mrgreen:

Wszystko zależy od klijentali. W Sopocie jest lokal dla ludzi o grubszym portfelu gdzie za cenę drinka pewnie te nastki bawią się ze 2 miesiące. No i chrzczą te drinki rzadko, bo jednak ludzie są znają na alkoholah póki nie są bardzo pijani :mrgreen: po 3 drinkach już tam lepiej nic nie kupować.
Obrazek ✿ ✿ ✿ Natalka je bent mooi ✿ ✿ ✿

Awatar użytkownika
Hime
gejowy
gejowy

Postautor: Hime » 03.10.2017 04:38

Byłem niedawno w ciotonie z bratem mojego chłopka. Gowno tam się zrobiło. Nudno i sztywno, ze aż zasnąłem o 3 nad ranem na tych zespermionych fotelach xD Szfagier pilnował przed niechcianymi gośćmi xD
"Im Katherie Pierce. I'm Survivor."
Obrazek

Awatar użytkownika
marcinekk
Yuno
Yuno
Kontakt:

Postautor: marcinekk » 03.10.2017 09:03

Nathi pisze:Tak to już jest z wiekiem :P
kiedyś znalazłem pub dla takich panów lubiących skórę. Nie dość, że wszyscy 40+ to jeszcze prawie tak samo ubrani. Myślę sobie rany gdzie twinkowe książki! :mrgreen:

Ale reklama bardzo zachęcająca :P pójdę jak będę w Krakowie.

Muzykę współczesną też lubię. Tylko problem był w tedy taki, że głośniejsza była sieka niż utwór muzyczny. A powinno być na odwrót, że głównie słychać muzykę, a sieka leci w tle. Posłuchaj sobie remiksów na YT. Gdyby takie coś leciało w Coconie, to nie miałbym nic przeciwko, byśmy się obydwaj bawili i tańczyli. Ja lubię do muzyki tańczyć, a nie do samego tylko rytmu.
Obrazek

Awatar użytkownika
jezus_chytrus
gejlord
gejlord

Postautor: jezus_chytrus » 03.10.2017 11:07

Hime pisze:Byłem niedawno w ciotonie z bratem mojego chłopka. Gowno tam się zrobiło. Nudno i sztywno, ze aż zasnąłem o 3 nad ranem na tych zespermionych fotelach xD Szfagier pilnował przed niechcianymi gośćmi xD

dlaczego byłeś w klubie z bratem chłopaka?:O ładny? do wzięcia?;c
Obrazek

Awatar użytkownika
Hime
gejowy
gejowy

Postautor: Hime » 03.10.2017 15:35

Hetero
"Im Katherie Pierce. I'm Survivor."

Obrazek

Wróć do „2.12. Clubbing”