Gdy partner jest o wiele starszy....

Dyskusje o najbardziej nieracjonalnej z namiętności.
Awatar użytkownika
jazzik
supernowa
supernowa

Re: Gdy partner jest o wiele starszy....

Postautor: jazzik » 12.05.2017 19:21

Tego nie powiedziałam.
Generalnie nie jestem za braniem kogokolwiek na utrzymanie, czy byciem utrzymywanym, ale kilkanaście lat różnicy między partnerami to nie są 3 dekady. Nie wierzę w szczerość związków bardzo młodych ludzi z osobami, które mogłyby być ich rodzicami albo dziadkami a do tego, dziwnym trafem, są kasiaste. Gdyby to była relacja hetero, to pewnie śmiechom z "tatusia" nie byłoby końca. Oczywiście, jeśli ktoś chce, to w żadnym razie nie bronię mu wierzyć w to, że wszystkie króliczki kochają Hefa. :wink:
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
CryBoy
supernowa
supernowa

Postautor: CryBoy » 12.05.2017 19:58

Naszła mnie jeszcze taka refleksja:
Czym właściwie różnicie się mówiąc "fuj" pod adresem pary z filmiku od narodowców mówiących "fuj" na wasze związki?
Para z filmiku nie pasuje do waszej wizji związku w takim samym stopniu jak wasze związki nie pasują do wizji związku przeciętnego narodowca.
Poza tym podobnie jak narodowcy macie "jedynie słuszne" wyobrażenie o tym jak powinien wyglądać związek. :?
Obrazek

Awatar użytkownika
mike
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: mike » 12.05.2017 20:01

CryBoy pisze:Obejrzałem ten filmik JESZCZE RAZ na wszelki wypadek.
Facet ma - moim zdaniem - 40 lub co najwyżej czterdzieścikilka lat. Na 50 nie wygląda absolutnie.
Dla was to "dziadek"? :? Nawet dla gościa, który sam ma 30? :?

Mi on wygląda na 50+, a nawet jeśli ma 40+ to i tak wygląda bliżej 50, wówczas jest zaniedbany i mega kontrastowy na tle tego za przeproszeniem gówniarza nie wiem ile on ma, ale wygląda na 18-22. Wyglądają razem jak wnuczek z dziadkiem, w najlepszym przypadku ojciec z synem.

No wiesz ja jestem po 30, ale wyglądam na 25 ma się te geny i bzika na punkcie kosmetyków, co teraz mi owocuje :D Przede wszystkim jednak mając te 30+ nie szukam sobie 18 latka :wink: Jakby tamten bardziej o siebie dbał, farbował włosy to może by tak nie raziło. Poza tym w tym przypadku nie tylko o wygląd chodzi, tam jest też ogromna przepaść w mentalności. Mamy dojrzałego faceta stabilnego emocjonalnie i mamy młokosa, któremu fiu bździu w główce. Dobrali się jakby z innych planet byli.

CryBoy pisze:Aaaaa.... Teraz rozumiem ;)
Branie sobie na utrzymanie kogoś jest dobre lub jest fuj w zależności od tego jak duża jest różnica wieku! :o
Genialne! ;)

Objerzyj trochę innych filmów z nimi w sumie nie polecam, ale jak z ciebie taki niedowiarek to jednak obejrzyj. To nie jest związek taki jakiego starasz się tu bronić. Tam się liczy kasa i sponsoring. Przecież oni jeszcze do stycznia tego roku szczególnie ten młody wręcz się chełpili tym, że to sponsoring, a młody nieustannie określał starszego sugar daddy. Nie dostrzegam między nimi chemii, wspólnych zainteresowań, czy tematów do rozmów. Stary jest ciągle zauroczony tym, że ma młokosa i chyba do końca nie może w to uwierzyć, a młody wyciska te cytrynkę ile się da. Już ich nie śledzę i nie oglądam, mam tylko nadzieję, że YT mi podpowie ich filmik, gdzie jeden z nich obwieści, że to koniec, bo jestem bardzo ciekawy okoliczności zakończenia tej relacji, co przewiduję, że nastąpi prędzej niż później. Staremu zwyczajnie znudzi się ten młokos, bądź młodzik znajdzie sobie bogatszego. Najbardziej obstawiam te pierwszą wersje, bo zapewne chętnych młodych i 100x ładniejszych to on sobie znajdzie na pęczki chętnych na prezenciki, wycieczki i życie jak w Madrycie.

Awatar użytkownika
CryBoy
supernowa
supernowa

Postautor: CryBoy » 12.05.2017 20:06

Farbowanie włosów to dbanie o siebie? :o I co jeszcze? Liposukcja może?
Jeśli facet farbuje włosy to jest u mnie totalnie przegrany. :?

Na koniec dodam tylko, że od razu widać dwie rzeczy:
- że to portal gejowski;
- że to portal polski;
Bezinteresowna zawiść, o której tak pięknie śpiewał mistrz Młynarski jest cechą równie polską co gejowską. Najwyraźniej u polskich gejów kumuluje się w dwójnasób. :?
Ostatnio zmieniony 12.05.2017 20:12 przez CryBoy, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
mike
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: mike » 12.05.2017 20:08

Może być u ciebie skreślony co nie zmienia faktu, że jest to jeden z elementów dbania o wygląd. Podobnie jak też np. walka z łysieniem, stosowanie kosmetyków, sport, odpowiednia dieta. Siwe włosy lat nie odejmują, one lat dodają, co w omawianym przypadku jeszcze potęguje kontrast.

Awatar użytkownika
jazzik
supernowa
supernowa

Postautor: jazzik » 12.05.2017 20:25

CryBoy pisze:Naszła mnie jeszcze taka refleksja:
Czym właściwie różnicie się mówiąc "fuj" pod adresem pary z filmiku od narodowców mówiących "fuj" na wasze związki?
Para z filmiku nie pasuje do waszej wizji związku w takim samym stopniu jak wasze związki nie pasują do wizji związku przeciętnego narodowca.
Poza tym podobnie jak narodowcy macie "jedynie słuszne" wyobrażenie o tym jak powinien wyglądać związek. :?

I co w związku z tym? Wiem, że nie każdemu podoba się mój związek i nie musi się podobać. Tymczasem coraz częściej spotykam się z taką linią jedynie słusznej argumentacji, że skoro jestem LGBT, to muszę coś tam tolerować/akceptować/aprobować i nie kupuję tej argumentacji, bo mnie, jak każdemu, pewne rzeczy, zjawiska i osoby się podobają a pewne nie i nie widzę w tym nic niezwykłego.
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
CryBoy
supernowa
supernowa

Postautor: CryBoy » 12.05.2017 20:27

Moim zdaniem nie musisz. :?
Wystarczy, jeśli swoje "fuj" zachowasz dla siebie. :?
Od narodowców oczekiwałbym tego samego. :?
Obrazek

Awatar użytkownika
jazzik
supernowa
supernowa

Postautor: jazzik » 12.05.2017 20:51

Tak, będziemy sobie potakiwać a miejsca takie jak to nie będą potrzebne, bo wszyscy będą zostawiać swoje zdanie dla siebie, żeby czasem kogoś nie urazić, z nieobecnymi włącznie. :wink:

Awatar użytkownika
mike
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: mike » 12.05.2017 20:56

CryBoy zgadzam się, że niepotrzebne są zwroty typu fuj, ogólnie rzyganie na kogoś kto nam się nie podoba. Co nie znaczy, że nie wolno nam powiedzieć słowa. Dla przykładu w takim związku Macrona, który ma partnerkę 24 lata starszą nie dostrzegam nic podejrzanego, ani nawet dziwacznego. Jest ku temu kilka powodów - oboje finansowo niezależni zawodowo spełnieni. Oboje atrakcyjni ona starsza, ale bardzo zadbana wygląda na 40+ a nie 60+. Ponadto między nimi emanuje więź, wyglądają na dobraną zgraną parę. Tego wszystkiego nie można powiedzieć o chłopcu z YouTuba i jego blisko 60-letnim sponsorze, z którym od jakiegoś czasu zaczął tworzyć związek. Krytykowałbym to niezaleznie od różnicy wieku. Oni zwyczajnie do siebie nie pasują nic tu się nie zgadza.

Awatar użytkownika
Avril
supernowa
supernowa

Postautor: Avril » 12.05.2017 21:01

Błagam Cię mike. Ona zdecydowanie nie wygląda na 40+. Nie popadaj w skrajność. Zadbana jest, ale mimo wszystko widać od razu, że jest dużo starsza.
Obrazek

Pokazać Ci moją mamę 40+ ?

Awatar użytkownika
Hermesiątko
młodszy gejowy
młodszy gejowy

Postautor: Hermesiątko » 12.05.2017 21:12

Do mnie pisał jeden w wieku mojego dziadka: ,,chętnie Cię poznam i wspomogę finansowo, aktyw z dyskretnym lokum w centrum Kielc". Nie jestem tak zdesperowany, aby :xxx: za kasę :twisted:
Memento Mori

Awatar użytkownika
CryBoy
supernowa
supernowa

Postautor: CryBoy » 12.05.2017 21:13

mike pisze:CryBoy zgadzam się, że niepotrzebne są zwroty typu fuj, ogólnie rzyganie na kogoś kto nam się nie podoba.

Niesamowite! :o
To dlaczego tak robisz? :?

mike pisze:Oni zwyczajnie do siebie nie pasują nic tu się nie zgadza.

Do siebie pasują. Nie pasują tobie ale tak szczerze to gówno ciebie to powinno obchodzić. :?
Ostatnio zmieniony 12.05.2017 21:16 przez CryBoy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
mike
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: mike » 12.05.2017 21:16

@Avril
Że jest starsza to tak, ale on też już nie młodzik za chwilę będzie mieć 40 na karku. Poza tym faceci starzeją się później, ale gwałtowniej, więc różnica wraz z biegiem lat będzie się zatracać na jej korzyść. Ona dbając o siebie jak dotychczas jeszcze spokojnie zachowa obecny wygląd przez następne 20 lat. On za lat 10 będzie już mocno posunięty i z deczka dziadkowy. Już teraz jak na kolesia 39lat ma ogromne zmarchy mimiczne i zasuszoną cerę, widać, że do kosmetyków wielkiej wagi nie przykłada. Jakoś ich róznica mnie tak nie razi jak przykład z youtube'a, także z innych powodów, o których wcześniej pisałem. Poza tym ona ma 64 lata większość kobiet chciałoby w jej wieku tak wyglądać, a będą wyglądać o wiele gorzej.

@CryBoy
Niby gdzie pisałem fuj, tudzież się zerzygałem?

Awatar użytkownika
CryBoy
supernowa
supernowa

Postautor: CryBoy » 12.05.2017 21:21

Trzy ostatnie strony tego wątku. Wielokrotnie. A jak tego nie widzisz to trudno. :?
Plus rozmowa z 5 marca. Ale tam pewnie też tego nie zauważysz. :?
Obrazek

Awatar użytkownika
mike
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: mike » 12.05.2017 21:25

Ani razu. Co innego masz na myśli to w takim razie nie pisz, że z mojej strony padło fuj i rzyganie, bo tak nie było. Daleki jestem od takiego dyskredytowania kogokolwiek za wygląd.

Awatar użytkownika
CryBoy
supernowa
supernowa

Postautor: CryBoy » 12.05.2017 21:40

Dawno nie spotkałem się z takim tupetem. :o
Przecież to jest tekst na poziomie Krychy Pawłowicz mówiącej o gejach. :?
Od samego początku jeździsz po tym gościu z filmiku za wygląd właśnie. :?
Że zaniedbany, że nie farbuje włosów etc... :?

jazzik pisze:Tak, będziemy sobie potakiwać a miejsca takie jak to nie będą potrzebne, bo wszyscy będą zostawiać swoje zdanie dla siebie, żeby czasem kogoś nie urazić, z nieobecnymi włącznie. :wink:

Dzięki za uświadomienie mi, że to miejsce jest potrzebne żeby sobie na kimś poużywać. :?
Teraz nie omieszkam i ja skorzystać.
Mam sporo pretensji do biseksów więc sobie na nich pojeżdżę, a co? :?
Obrazek

Awatar użytkownika
donald
młodszy gejowy
młodszy gejowy

Postautor: donald » 12.05.2017 22:16

Trafne podsumowanie. Po prostu Krycha.
Wg moderatora Leo jestem „gównianym specjalistą”

Mój mały manifest
Gardzę osobami bez odwagi cywilnej.

Awatar użytkownika
mike
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: mike » 12.05.2017 22:37

CryBoy pisze:Dawno nie spotkałem się z takim tupetem. :o
Przecież to jest tekst na poziomie Krychy Pawłowicz mówiącej o gejach. :?
Od samego początku jeździsz po tym gościu z filmiku za wygląd właśnie. :?
Że zaniedbany, że nie farbuje włosów etc... :?

Z włosami stwierdziłem fakt, że się nie farbuje i przez to wygląda na jeszcze starszego w kontraście do tego młokosa. To ty zrobiłeś z tego argument, że po nim jeźdżę z tego powodu i chcesz mi wcisnąć, że używam form fuj i wyrażam obrzydzenie. Powtarzam nic takiego nie ma miejsca. A z włosami to ty raczyłeś pojechać po wszystkich, którzy się farbują, obwieszczając, że takie osoby są "totalnie przegrane". Tzn, że sam dajesz sobie prawo do jazdy po kimś za wygląd, a nam chcesz odebrać jakąkolwiek możliwość krytyki tego co zobaczyliśmy na podanym filmiku YT.
Ostatnio zmieniony 12.05.2017 22:41 przez mike, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
CryBoy
supernowa
supernowa

Postautor: CryBoy » 12.05.2017 22:40

Jednak Krycha. :?
Obrazek

Awatar użytkownika
mike
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: mike » 12.05.2017 22:44

Żadna Krycha, nie wiesz już co pisac, nie masz argumentów, więc postanowiłeś brnąć w ad personam, w dodatku atakując mnie za coś czego nie napisałem. Tak nie zgadzam się z twoimi poglądami na omawiane tutaj sprawy i mam gdzieś, że tobie się to nie podoba.

Wróć do „2.1. Miłość”