Jak znaleźć chłopaka i gdzie szukać?

Dyskusje o najbardziej nieracjonalnej z namiętności.
Awatar użytkownika
Prestige
starszy wyjadacz
starszy wyjadacz

Re: Jak znaleźć chłopaka i gdzie szukać?

Postautor: Prestige » 08.10.2017 23:51

Zaniedbane zęby to największa masakra na randkach. Przeważnie nie widać na zdjęciach, a jak dla mnie jest to taka cecha wyglądu, która dyskwalifikuje.

Awatar użytkownika
Incertus
gejowy
gejowy

Postautor: Incertus » 08.10.2017 23:52

Póki nie mam, nie ma się czym przejmować. :x
Il corpo faccia quello che vuole. Io non sono il corpo. Io sono la mente.

Awatar użytkownika
Leo
supernowa
supernowa

Postautor: Leo » 08.10.2017 23:54

Gorzej, jak ktoś ma martwego zęba na przodzie. Da się to barwić, ale kosztem tego, że z czasem ząb się skruszy, bo wybarwianie go osłabia. Kto ma kasę, może sobie zrobić implanta ofkoz.
Tylko zamknę oczy, zrobię jak chcesz...

Awatar użytkownika
Incertus
gejowy
gejowy

Postautor: Incertus » 08.10.2017 23:57

Wiem, że nie ma się czym chwalić, ale ja mam nawet dwa skruszone zęby. Nie są przednie, więc mało je widać. Na planach wizyty u dentysty się kończy... tak od około roku.
Il corpo faccia quello che vuole. Io non sono il corpo. Io sono la mente.

Awatar użytkownika
SonGoku
młodszy gejowy
młodszy gejowy

Postautor: SonGoku » 09.10.2017 02:19

seven_days pisze:
SonGoku pisze:Seven, jakie Ty masz radosne podejście do związków :x

Pytanie czy ja sie w ogole do nich nadaje, ale zawsze mozna zyc zludzeniem, ze po prostu jeszcze nie trafil na wlascowego osobnika :D

Żadne złudzenie, tak po prostu jest ;)

Awatar użytkownika
Miodrzekł
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: Miodrzekł » 09.10.2017 08:01

korek pisze:Dzisiaj byłem na spotkaniu z chłopakiem poznanym na grindr, na zdjęciach piękny, 24 lata, pisał, że szuka do związku. Już podczas pisania zauważyłem, że jest chyba trochę za bardzo nachalny.
No nic, czekałem na niego prawie 15 minut, przyszedł, strasznie jakiś taki wstydliwy, nudny po prostu. Do tego miał brzydkie zęby i śmierdziało mu z buzi. Poszliśmy do Starbucks i stał jak cielak nie wiedząc co chce wziąć, kiedy ja już zamówiłem to on wtedy do tej laski "to ja proszę to samo" :O

Zaniedbane zęby to jedna z rzeczy, które bardzo skutecznie mnie odstraszają od kolesi :P
Kilka miesięcy temu na Fellow zaczepił mnie całkiem spoko futrzak z brodą z propozycją seks układu. U mnie każda znajomość zaczyna się od spotkania, chłopak się nawet ucieszył z randki (wyszło przy okazji, że tak właściwie to wolałby się z kimś związać na stałe, tylko "to środowisko jakieś takie"...). No i na tym spoko się skończyło :D na żywo okazało się, że podstawy higieny są mu totalnie obce, na zębach mnóstwo osadu, z daleka czułem jak mu śmierdzi z ust, broda jest fajna, ale gdy ktoś o nią dba, myje i strzyże... Na włosach tyle smalcu, że można by fryty smażyć... ciuchy stare i podarte, generalnie taki hipster wannabe, ale nowy iPhone i najnowszy MacBook Pro są. Z charakteru też okazało się, że nie ma szaleństw, nierób i gołodupiec bez perspektyw. Widząc błysk w jego oku strategicznie pożegnałem się na środku ruchliwej ulicy :D ja pierdziele :D

Awatar użytkownika
seven_days
gejlord
gejlord

Postautor: seven_days » 09.10.2017 08:54

:olaboga: chyba poza tym, czy kolesie pracują (już pomijam, że większość robi za kasą, albo w sklepach z ciuchami, szczyt ambicji), trzeba będzie jeszcze pytać o stan uzębienia, przed marnowaniem czasu na spotkania :o

Incertus pisze:Wiem, że nie ma się czym chwalić, ale ja mam nawet dwa skruszone zęby. Nie są przednie, więc mało je widać. Na planach wizyty u dentysty się kończy... tak od około roku.

im dłużej tym gorzej, skarbie. Przy odrobinie szczęścia, skończysz na leczeniu kanałowym za 6-7 stów, wyrzeźbi ci ząb (oczywiście jeden). Jak już zgnije do reszty, to rwanie - 2,5 stówki, a potem nie wiem, ale na pewno większe koszta, na dosztukowanie braków.

Awatar użytkownika
Miodrzekł
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: Miodrzekł » 09.10.2017 09:24

Niech robi na kasie, niech robi w sklepie z ciuchami, praca jak praca, ale niech cokolwiek robi a nie siedzi od kilku lat na garnuszku mamusi, czeka na mannę z nieba i snuje nierealne plany o wspaniałej przyszłości jaka to go czeka już wkrótce, już za chwilę, tylko zrealizuje wielki projekt, tylko ktoś dostrzeże drzemiący w nim potencjał. Bo na razie rzeczywistość nie ogarnęła kogo ma pod nosem i biedaczysko musi znosić otaczającą go miałkość!

Awatar użytkownika
seven_days
gejlord
gejlord

Postautor: seven_days » 09.10.2017 09:35

hehehe

Awatar użytkownika
jazzik
supernowa
supernowa

Postautor: jazzik » 09.10.2017 16:32

Zęby są ważne dla wizerunku, dlatego warto o nie dbać. Nie rozumiem, po co facetom broda, czy dziewczynom długie włosy, jeśli nie chcę im się o to dbać.
Trafiła mi się kiedyś na randce elegancka z wyglądu kobieta o czarnych zębach i żółtych plamach z potu na białej koszuli. Dopóki nie zdjęła płaszcza i nie zaczęła się uśmiechać, wszystko wyglądało jak najbardziej ok. :x Najciekawszym okazem była jednak opowiadaczka, która na pierwszym spotkaniu, mówiła mi o swoich byłych, o poprzednich randkach, pracy, swoim najlepszym seksie oraz użytych perfumach... Później się okazało, że pracuje w drogerii z moją siostrą, ciekawe co o mnie opowiadała. :lol:
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
EvilWombat
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: EvilWombat » 09.10.2017 16:50

I don't pick cherries, że tak to ujmę -nie mam wygórowanych wymagań, ale na litość boską, higiena to podstawa. Jak już idę na to spotkanie to chyba warto minimum wysiłku włożyć w ten aspekt budowania tzw. pierwszego wrażenia.

Choćby nie wiem jak fajny był facet to nie zniesę :) ropnego, słodkiego odoru z ust związanego z zaawansowanym rozkładem zęba(ów). To najczęściej są lata zaniedbań i braku nawyków higienicznych. Taki delikwent pewnie i w innych obszarach ma zaległości. A na ręku smartwatch z kilka stówek.

Nie wiem nie mogę sobie wyobrazić pocałunku z taka osobą.

Awatar użytkownika
Dorian_Gray
Lord of the Twinks
Lord of the Twinks

Postautor: Dorian_Gray » 09.10.2017 19:11

Ja oprócz zębów zwracam również uwagę na wystające włoski z uszu i nosa. :x
Jak dla mnie strasznie obleśnie wygląda "owłosienie" tamtych rejonów.
Český je hezký!

Awatar użytkownika
seven_days
gejlord
gejlord

Postautor: seven_days » 09.10.2017 19:40

yyy, to akurat łatwo można naprawić, a zaniedbane zęby to już dużo bardziej skomplikowana sprawa
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
verreo-men
homme fatale
homme fatale

Postautor: verreo-men » 09.10.2017 20:53

Ja się pochwalę swoimi problemami ze znalezieniem chłopaka. Ponieważ mam faceta, ale z różnych przyczyn nie możemy razem chodzić na siłownię, postanowiłem poznać kolegę na siłkę.
I tu się zaczął problem. O młodszych jest mój zazdrosny, młodsi, którzy mnie interesują, mam wrażenie...że się mnie krępują. Nie mam wrażenia, żebym był wyniosły, ale coś nie zgrywa się. Starsi zaś mnie męczą. To brutalne, ale starszym stawiam jakieś wyższe wymagania, a nawet jak ich nie stawiam, to się okazuje, że oni tylko chcą jednego.
Suma sumarum, trudno poznać kogoś do normalnej znajomości.
W zyciu jak na boisku nie każdy musi grac czysto;-)

Awatar użytkownika
Snape
gejlord
gejlord

Postautor: Snape » 09.10.2017 21:34

ow chesee..... ostatnio pisal ze jest rozczarowany spotkaniami........ teraz ma juz chlopaka..... ale tez poszukal sobie kolege na siłkę..... i potem wierz w te bzdety o monogamicznych związkach xd

Awatar użytkownika
Avril
supernowa
supernowa

Postautor: Avril » 09.10.2017 22:43

aaaa dlaczego to przeczytałem :olaboga: Nie ma nic gorszego niż nieświeży oddech :twisted: Fujka!

Awatar użytkownika
seven_days
gejlord
gejlord

Postautor: seven_days » 10.10.2017 08:59

ostatnio jak z prezesem jechałem to mi gumę oferował. Nie wiem, czy mi z pyska waliło, czy po prostu był uprzejmy. Dziwie się tylko, że wprost nie zapytałem, jak to mam w zwyczaju :lol:
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Prestige
starszy wyjadacz
starszy wyjadacz

Postautor: Prestige » 10.10.2017 18:10

Do listy dorzucę fajeczki bez gumy do żucia po. Ja nie wiem jak z takim kapciem jest w stanie którykolwiek palacz wytrzymać, a co dopiero niepalący. :P

Awatar użytkownika
arn
starszy forumowy
starszy forumowy

Postautor: arn » 10.10.2017 19:33

seven_days pisze:ostatnio jak z prezesem jechałem to mi gumę oferował. Nie wiem, czy mi z pyska waliło, czy po prostu był uprzejmy. Dziwie się tylko, że wprost nie zapytałem, jak to mam w zwyczaju :lol:

Haha, chyba przestanę kogokolwiek częstować gumą, skoro taka może być interpretacja :lol:

Awatar użytkownika
jazzik
supernowa
supernowa

Postautor: jazzik » 10.10.2017 19:37

Pewnie mu było głupio samemu żuć, jak w tej reklamie o nawiązywaniu znajomości. ;)
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Wróć do „2.1. Miłość”