Czy zakochani są nudni?

Dyskusje o najbardziej nieracjonalnej z namiętności.
Awatar użytkownika
kotek91
młodszy gejowy
młodszy gejowy
Kontakt:

Re: Czy zakochani są nudni?

Postautor: kotek91 » 26.08.2017 18:34

To wszystko zależy od ludzi-mnie się tylko smutno zrobiło jak nasz znajomy po pijaku w tamtym roku na sylwka spytał mojego męża -jak on to robi że ja go tak kocham a on nie może sam znaleźć sobie partnera,aż nagle po jakimś czasie znalazł lecz nie postąpił wobec niego uczciwie i się rozeszli , więc to wszystko zależy od ludzi tak na prawdę. Uważam ,że zakochani nie są nudni . Ja wciąż codziennie mam motyle w brzuchu no-chociaż czasem tam się pokłócimy o coś(np o płyn do naczyń ,czy coś tam innego ale to tak na żarty bo ja się z nim nie potrafię pokłócić ,nawet jak się na mnie wydziera czasem to to wygląda jak komedia i zaraz ze śmiechu lejemy:P)Także uważam ,że fajnie jest być zakochanym i być szczęśliwym ,ale ,żeby tak było to trzeba dbać o tą drugą połówkę i przede wszystkim być szczerym:P)

Awatar użytkownika
wostok
młodszy forumowy
młodszy forumowy

Postautor: wostok » 28.08.2017 20:40

Tu chodzi jak inni Was postrzegają. Zakochanych. Mogą być nudni, jak nie potrafią przebywać w towarzystwie innych osób, jak zostało to tu na poprzedniej stronie pokazane.
Siostra dorwała ostatnio starą książkę o savoir-vivre, lata 80 chyba? Zdziwiliśmy się jak była część o przyjmowaniu gości, by narzeczeństwa sadzać razem, ale małżeństwa już osobno - po dwóch krańcach stołu. Ale jednak to jest jakaś myśl, mają siebie na codzień, a tutaj na spotkaniach towarzystkich powinni rozmawiać z innymi, a nie być ciągle razem. Ileż można.

Awatar użytkownika
Imbryk
gejątko
gejątko

Postautor: Imbryk » 28.08.2017 22:14

Jeżeli została wydana w latach 80 XX wieku to nie jest stara. Sędziwe książki o tej tematyce pochodzą z XIX w. :-)

Awatar użytkownika
kubaadam
gejątko
gejątko

Postautor: kubaadam » 31.08.2017 15:22

W życiu nigdy, bycie zakochanym nie jest nudne. Jest najwspanialsze na świecie. Tym bardziej demonstrowanie tego światu. Oczywiście nie w sposób drażniący innych. Idąc w gości trzeba umieć się zachować i nie ignorować innych. Nasz sposób wyrażania zachowania to przede wszystkim mizianie się po rękach, albo trzymanie za ręce.

Awatar użytkownika
marcin
Tatromaniak
Tatromaniak

Postautor: marcin » 31.08.2017 15:31

Jak to pisała Szymborska:

Spójrzcie na tych szczęśliwych:
gdyby się chociaż maskowali trochę,
udawali zgnębienie krzepiąc tym przyjaciół!

:P
Nie bój się wielkiego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi.
David Lloyd George

Wróć do „2.1. Miłość”