Walentynki

Dyskusje o najbardziej nieracjonalnej z namiętności.
Ancheim

Walentynki

Postautor: Ancheim » 07.02.2006 21:25

Poradzcie mi :P dwa miesiace temu poznalem w necie pewnego chlopaka, gadlismy sobie przez gg i w koncu postanowilismy sie spotkac , pierwszy raz przesiedzilismy w kawiarnii kilka pieknych chwili przypadlismy sobie do gustu chybaa :P jest nam ze soba coraz fajniej ...no i wlasnie. zblizaja sie walentynki. wypada dac mu cos a jesli tak to co wypada dac chlopakowi na walentynki?

Awatar użytkownika
Palpatine
Argent Crusader
Argent Crusader

Postautor: Palpatine » 07.02.2006 22:47

coś miłego :) ja zawsze mam straszny problem z walentynkami. Na szczęście w ty roku poprzestaniemy na kartkach :-D

Elendur

Postautor: Elendur » 07.02.2006 23:48

Co by tu dać Palpikowi? :)

chafre

Postautor: chafre » 13.02.2006 22:18

jako,że bardzo lubię pisać, śmiesznawe wierszyki,zazwsze na walentynki komuś je pisałem,jak byłem z kimś w związku,to chłopakowi,a jeśli nie,komuś znajomemu,żeby było miło,poza tym,myślę,że ciekawy wiersz,a antologii jest bardzo wiele,napisany na ładnej kartce to miły prezent,cóż jeszcze-coś z muzyi-neutralne,ulubiona płyta,albo książka,album ładny ze zdjęciami-National Geographic ma fajne wydani......nie wiem...........jedyne co wiem,to że tegoroczne walentynki na smutno spędzam,sam,

blowi

Postautor: blowi » 14.02.2006 09:17

Moj facet zawsze mi mowi ze to ja jestem jego zajebistym prezentem. Jestesmy juz ze sobą ponad rok i Wiem ze dzis bede miał zajebisty sex :))))

Awatar użytkownika
Dick_Powers
starszy forumowy
starszy forumowy

Re: Walentynki

Postautor: Dick_Powers » 14.02.2006 10:52

Ancheim pisze:Poradzcie mi :P dwa miesiace temu poznalem w necie pewnego chlopaka, gadlismy sobie przez gg i w koncu postanowilismy sie spotkac , pierwszy raz przesiedzilismy w kawiarnii kilka pieknych chwili przypadlismy sobie do gustu chybaa :P jest nam ze soba coraz fajniej ...no i wlasnie. zblizaja sie walentynki. wypada dac mu cos a jesli tak to co wypada dac chlopakowi na walentynki?

Jesli Cie na to stac, to zapros go na romantyczna kolacje przy swiecach w bardzo dobrej restauracji. Jesli nie masz kasy, to daj mu siebie.
Dick Powers, to przeciez TYLKO NAZWISKO

nigrivon

Postautor: nigrivon » 14.02.2006 10:54

też mi wybór... wystarczy drobiazg, pierwszy prezent który dałem swojemu facetowi, to był biały słonik, który wciąż stoi u nas... małe, białe i przyjemne (nie mylić ze spermą :lol: )

Awatar użytkownika
veinte
gejowy
gejowy

Postautor: veinte » 14.02.2006 12:40

14. II - walę(tyłki)

Awatar użytkownika
marcinekk
Yuno
Yuno
Kontakt:

Postautor: marcinekk » 14.02.2006 17:07

My nie obchodzimy Walentynek. Jest to święto komercyjne i na dodatek sprowadzone z Ameryki. Szkoda tylko pieniędzy.
Obrazek

nigrivon

Postautor: nigrivon » 14.02.2006 19:40

to jakie jest święto, czy komercyjne, czy nie - decydują świętujący... miła okazja do świętowania i robienia sobie miłych rzeczy, co nas obchodzi skąd się wzięła?

Awatar użytkownika
marcinekk
Yuno
Yuno
Kontakt:

Postautor: marcinekk » 14.02.2006 19:46

Dla mnie jest świętem komercyjnym. Bo kto najbardziej na nim skorzysta :?: Sprzedawcy oczywiście. Dla nich to raj sezonowy. Nie lubię Ameryki i amerykanizacji oraz wszystkiego z nią związanego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mlody3miasto
starszy forumowy
starszy forumowy

Postautor: Mlody3miasto » 14.02.2006 19:58

Oooo :o rzadko spotykane podejscie. Kaczor tak lubi amerykancow, ze niedlugo bedziemy kupowac indyki 4 lipca :shock:

Awatar użytkownika
marcinekk
Yuno
Yuno
Kontakt:

Postautor: marcinekk » 14.02.2006 20:18

Nie sądzę, żebym był jedyny, który tego święta nie lubi. Na innym portalu gejowskim była przeprowadzona sonda na temat Walentynek i większość opinii była negatywna.
Obrazek

levar

Postautor: levar » 15.02.2006 01:22

Nie jesteś marcinkku jedyny, też nie lubię i nie obchodzę Walentynek.
Poza tym nie ukrywam, że wkur*** mnie to święto, bo zawsze nic od nikogo nie dostaję :-x :cry:

Awatar użytkownika
Dick_Powers
starszy forumowy
starszy forumowy

Postautor: Dick_Powers » 15.02.2006 07:02

levar pisze:Nie jesteś marcinkku jedyny, też nie lubię i nie obchodzę Walentynek.
Poza tym nie ukrywam, że wkur*** mnie to święto, bo zawsze nic od nikogo nie dostaję :-x :cry:

Taki wspanialy chlopak z Ciebie i nie dostajesz niczego od nikogo? Ciezko w to uwierzyc, ale wierze, bo ... Ja tez nie dostaje od nikogo niczego, a nawet nikt mi nie wysle byle e-maila z zyczeniami Happy Valentine's Day. Zapewne dlatego, ze moi znajomi uwazaja to swieto za wymysl instytucji pt. Hallmark, a wiec za swieto komercjalne nie majace nic wspolnego z miloscia do czlowieka, ale z miloscia do duzej kasy. Olewajmy wiec wspolnie St. V. Day i bedzie OK.

Awatar użytkownika
Dick_Powers
starszy forumowy
starszy forumowy

Postautor: Dick_Powers » 15.02.2006 07:06

marcinekk pisze:Dla mnie jest świętem komercyjnym. Bo kto najbardziej na nim skorzysta :?: Sprzedawcy oczywiście. Dla nich to raj sezonowy. Nie lubię Ameryki i amerykanizacji oraz wszystkiego z nią związanego.

Wiekszosc Amerykanow nie lubi St. V's. Day, a wiec moze troche przesadziles w tym "nie lubie Ameryki i Amerykanizacji"?
Kazdy wie, ze wymyslil to "swieto" najwiekszy producent kartek okazjonalnych "Hallmark", odpowiednio rozreklamowal, kretyni z mediow to podchwycili i juz wszystko bylo na dobrej drodze do oglupiania ludzi.
A glupich nie brakuje. W Polsce jest ich wiecej niz w USA, ale ja nie pisze, ze nie lubie za to Polski...

chafre

Postautor: chafre » 15.02.2006 13:52

marcinekk pisze:Dla mnie jest świętem komercyjnym. Bo kto najbardziej na nim skorzysta :?: Sprzedawcy oczywiście. Dla nich to raj sezonowy. Nie lubię Ameryki i amerykanizacji oraz wszystkiego z nią związanego.

1) na świętach zazwyczaj zarabiają sprzedwcy
2)w naszym kalendarzu mało jest świąt wesołych,a więcej pomatycznych lub związanych z rutyną tradycji,więc Walentynki moga funkcjonować jako mily element roku,traktowany z przymrużeniem oka,trzeba czasem się pocieszyć z czegoś,zrobić komuś przyjemność i szeroko uśmiechnąc sie
3)co z tego,że amerykanskie,a gdyby było angielskie??widocznie ktoś wpadł w końcu na pomysł,aby rozweselić ludzi takim świętem.

Awatar użytkownika
marcinekk
Yuno
Yuno
Kontakt:

Postautor: marcinekk » 15.02.2006 14:25

Może i jest miłym świętem, ale dla zakochanych. A co z samotnymi :?: Dla samotnych to święto jest przykre i przygnębiające.
Obrazek

nigrivon

Postautor: nigrivon » 16.02.2006 08:52

no ale to nie może wpływać na brak święta dla zakochanych, nikt nie postuluje zdjęcia z kalendarza dnia matki tylko dlatego, bo są osoby, które matki (już) nie mają...

poza tym anonimowe walentynki to sposób na zakochanie się...

Awatar użytkownika
marcinekk
Yuno
Yuno
Kontakt:

Postautor: marcinekk » 16.02.2006 14:10

Ale dzień matki czy babci to nie to samo. Bo ja na dzień babci byłem na cmentarzu i zapaliłem znicza. A jak bym był samotny to, komu wysłałbym walentykę :?:
Obrazek

Wróć do „2.1. Miłość”