Czy jesteście aktualnie w jakichś związkach?

Dyskusje o najbardziej nieracjonalnej z namiętności.
Awatar użytkownika
MotoDaniel
forumowy
forumowy

Re: Czy jesteście aktualnie w jakichś związkach?

Postautor: MotoDaniel » 20.12.2016 18:48

Oczywiście - każdy ma wolną rękę, jak chce to droga wolna.
"Poor is the man
Whose pleasures depend
On the permission of another"

Awatar użytkownika
Avril
supernowa
supernowa

Postautor: Avril » 20.12.2016 21:37

Incertus pisze: gdyż wolę słodkiego, zamotanego gejka z głową w chmurach, spędzającego większość czasu w książkach i pierdołowatego w życiu codziennym. :P Mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi :P :P

Jak to dobrze, że ludzie mają odmienne gusta :P To zupełnie przeciwieństwo faceta, którego ja chciałem :wink: Nigdy w życiu nie byłbym z kimś niezaradnym lub broń boże flegmatycznym tudzież ciapą :P

jazzik pisze: Nie każdy będzie w związku, choćby chciał.

Dlaczego ?

seven_days pisze:Avril, ale ciebie nie znam z zadnego portalu tylko z forum, na dodatek forum o charakterze intelektualnym! To juz na dzien dobry stanowi duzy plus :D

Bo ja nie mam żadnego profilu na portalach gejowskich, nawet nie wiem jakie są oprócz fellow :gay:
Będziemy kiedyś razem, nie ma bata :mrgreen: może miłosny trójkąt ? :P

Awatar użytkownika
jazzik
supernowa
supernowa

Postautor: jazzik » 21.12.2016 00:06

Choćby dlatego, że nie każdy ma tyle szczęścia/uroku osobistego/samozaparcia/siły przebicia/whatever żeby kogoś poznać, rozkochać i zatrzymać przy sobie. Dlaczego całkiem sporo heteryków jest samotnych? Wszyscy z nich to są dumne single? Wiadomo, że nie. Niektórzy po prostu nie ułożyli sobie życia z drugą osobą z różnych względów, nie zawsze od nich zależnych.
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
CryBoy
supernowa
supernowa

Postautor: CryBoy » 21.12.2016 00:08

Również dlatego, że tak po prostu było zawsze, jest obecnie i nie ma powodów sądzić, że kiedyś nastąpi rewolucyjna zmiana (co niby miałoby ją spowodować?).
Obrazek

Wróć do „2.1. Miłość”