Zazdrość

Dyskusje o najbardziej nieracjonalnej z namiętności.
Awatar użytkownika
czarnemorze
wyjadacz
wyjadacz

Re: Zazdrość

Postautor: czarnemorze » 03.10.2016 00:07

Nie wiem po co robisz całą tę szopkę. Do meritum odniosłem się już parę postów temu. :P

Awatar użytkownika
marcin
Tatromaniak
Tatromaniak

Postautor: marcin » 03.10.2016 00:11

Jakieś grzebanie w czyimś telefonie, wciąganie w to znajomych, decydowanie za kogoś z kim wolno mu się spotkać...

Dziecinada. "Związek" na poziomie bawienia się w piaskownicy.
Nie bój się wielkiego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi.
David Lloyd George

Awatar użytkownika
czarnemorze
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: czarnemorze » 03.10.2016 00:12

:yes:

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Postautor: uzytkownik_konta » 03.10.2016 00:21

seven_days pisze:Wiesz co jest najlepsze? Że ja stwierdziłem tylko fakty, a wy stworzyliście z tego wyimaginowany problem wart dyskusji. Nie widzę w tym ani nic durnego, ani spersonifikowanego, a to jakie mam osobiście na temat jego działań zdanie, to zupełnie odrębna kwestia.

No to że rzucasz bez zastanowienia teksty których znaczenia sam nie rozumiesz, a potem się dziwisz kiedy ktoś zrozumiał z niej dokładnie to co napisałeś, to już chyba tylko twój problem.
TioPepe pisze:Starczy już tego. Najeżdżacie na hime niczym Wyborcza na Chazana i zaraz dojdziecie do ściany uznając, że dla pewnej kategorii zdarzeń najlepiej wprowadzić pedalski szariat. Czy userzy siebie słyszą i czytają? Opamiętajta się, bo zaraz PiS przy Was wyblaknie.
Niech sobie hime żyje jak chce, nawet jeśli niektórym nie podobało się to, co czasami czynił wcześniej.
Trzymajmy za niego kciuki i życzmy jak najlepiej :) W końcu jest nasz, forumowy!

Rzeczywiście każdy może żyć jak chce, ale tak długo jak nie krzywdzi innych - a chyba głównie to krzywdzenie innych wywołało dezaprobatę tych, którzy stwierdzają że dobrze mu tak, albo krytykowali go wcześniej. Tak pokrótce. Ale to już zupełnie inny temat i nie tego dotyczy ta rozmowa, a już szczególnie należy go pominąć milczeniem w tych przykrych okolicznościach - to prawda, wywlekanie tego teraz nie jest miłe i nie jest też niezbędne. Ci którzy zaczęli mogliby sobie darować jeżdżenie po Hime przy okazji tego, że coś mu obecnie nie idzie najlepiej.

Ale nie udawajmy też że wszystko jest różowe, zwłaszcza że sprawa wcale nie jest jednoznaczna (jakaś niewierność z jednej strony i dość daleko posunięte naruszanie granic z drugiej). Dlatego np. ja mogę trzymać za nich kciuki, ale nie do końca za ten związek - raczej za to, żeby panowie podeszli do tego rozsądnie i załatwili to między sobą, a jeśli uznają to za stosowne - zakończyli to zamiast się zamęczać. Takie rozwiązanie może się okazać najlepszym i w tej sytuacji chyba czymś złym byłoby pchanie ich w utrzymywanie tego stanu rzeczy wbrew sobie i wszystkiemu innemu. TioPepe, nie ma co wpadać w jakąś tyranię optymizmu.
Obrazek

Awatar użytkownika
TioPepe
gejowy
gejowy

Postautor: TioPepe » 03.10.2016 00:28

Ja tak czasem bym Was poobsadzał z chęcią w nowych życiowych rolach na czas jakiś. Ciebie np. widziałbym na stanowisku kierownika pionu resocjalizacji przy ZK. Oj, miałbyś więcej czasu na forum, bo roboty za dużo przy takim nastawieniu pewnie by nie było.
A sevena od razu na biskupa - karma, przeznaczenie, los, ręka boża, mózg na ścianie, dogmaty i niepodważalne argumenty.
:rotfl2:

Awatar użytkownika
seven_days
gejlord
gejlord

Postautor: seven_days » 03.10.2016 00:52

uzytkownik_konta pisze:No to że rzucasz bez zastanowienia teksty których znaczenia sam nie rozumiesz, a potem się dziwisz kiedy ktoś zrozumiał z niej dokładnie to co napisałeś, to już chyba tylko twój problem.

Ja pierdole. Wy albo jesteście tępi, albo tak bardzo mądrzy, że z tej mądrości, zgłupieliście. Po pierwsze, to Wy macie problem, a nie ja. Po drugie, napisałem, że los się na nim odegrał, bo tak się faktycznie wydarzyło. Jakby trafił na chłopaka, który by go kochał na zabój i nie stwarzał dwuznacznych sytuacji, to los dałby mu szanse (wielką i niesprawiedliwą, ale to nieistotne), jednak zważywszy na to, w jaki sposób wcześniej traktował ludzi można bez wątpienia uznać dar losu, jakim jest Kacper, za pokutę. Jedno i drugie to przypadki losowe, choć nad kwestią prawdopodobieństwa bym dyskutował. A po trzecie, i tutaj mowa już o kuszeniu losu, na to sam sobie odpowiedziałeś w poście z 21:56.

Awatar użytkownika
TioPepe
gejowy
gejowy

Postautor: TioPepe » 03.10.2016 01:02

Zaraz los. Może być tak, że kupidyn hime nie opuszcza, anioł stróż wyskoczył na kawę, a Św. Sebastian dobiera jego chłopcu znajomych.

Awatar użytkownika
czarnemorze
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: czarnemorze » 03.10.2016 13:08

seven_days pisze:
Ja pierdole. Wy albo jesteście tępi, albo tak bardzo mądrzy, że z tej mądrości, zgłupieliście.

Albo Ty nie potrafisz formułować swoich myśli i z frustracji winy szukasz u innych. Wyzwiska od takich osób zawsze należy traktować na opak, jak komplement. :D

Awatar użytkownika
seven_days
gejlord
gejlord

Postautor: seven_days » 03.10.2016 13:30

Po raz 3ci chciałbym nadmienić, że to ty zrobiłeś problem z niczego, a nie ja.

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Postautor: uzytkownik_konta » 03.10.2016 13:47

TioPepe pisze:Ja tak czasem bym Was poobsadzał z chęcią w nowych życiowych rolach na czas jakiś. Ciebie np. widziałbym na stanowisku kierownika pionu resocjalizacji przy ZK. Oj, miałbyś więcej czasu na forum, bo roboty za dużo przy takim nastawieniu pewnie by nie było.

Wyobraziłem to sobie. To nie jest głupi pomysł :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
TioPepe
gejowy
gejowy

Postautor: TioPepe » 03.10.2016 17:38

Ale jak sobie wyobraziłeś, świtnuchu?
Może masz chęć niezrealizowaną na władzy odrobinę nad młodymi chłopcami, co z drogi jezusowej zeszli na pobocze życia?

Awatar użytkownika
Snape
gejlord
gejlord

Postautor: Snape » 04.10.2016 23:36

Hime kup sobie na wszelki wypadek pistolet gazowy.

Awatar użytkownika
Hime
gejowy
gejowy

Postautor: Hime » 10.11.2016 01:20

kupiłem nóż
"Im Katherie Pierce. I'm Survivor."
Obrazek

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
gejlord
gejlord

Postautor: uzytkownik_konta » 10.11.2016 19:11

Pistolet lepszy, noże wymagają umiejętności i ćwiczeń :? A może wiatrówka?
Obrazek

Awatar użytkownika
Haiko
supernowa
supernowa

Postautor: Haiko » 10.11.2016 20:27

Telebowela brazylijska z nutką dramatu i kryminału xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Horticulturist
wyjadacz
wyjadacz

Postautor: Horticulturist » 10.11.2016 20:39

>kiedy próbujesz oszukać świat, twierdząc, że w tak naprawdę jesteś jakimś gangsta z piosenek Lany albo przerysowaną postacią z serialu, a tak naprawdę jesteś wymuskanym pupciem i nikt nie bierze Cię na poważnie
Ah will it feed my hunger?
If I swallow lies right down my throat?
Or will it choke me till I'm raw?
And tomorrow when I'm gone
Will they whore my image on?

Wróć do „2.1. Miłość”