Chlopak mieszka z kolega

Dyskusje o najbardziej nieracjonalnej z namiętności.
Awatar użytkownika
Stijn
gejątko
gejątko

Chlopak mieszka z kolega

Postautor: Stijn » 07.12.2017 04:46

Poznalem dwa miesiace temu atrakcyjnego Vietnamczyka (jestem Azjofilem), ktory zaproponowal mi wspolne mieszkanie u niego w domu. Najpierw spotykalismy sie na miescie, pozniej zapraszal mnie do domu ale zawsze widywalismy sie na spokojnie w towarzystwie innych ludzi, nie poszlismy nigdy do lozka. Powiedzial mi ze potrzebuje wynajac komus wolny pokoj, dla mnie to byla okazja zeby za podobna cene przeniesc sie do znacznie wygodniejszego i wiekszego mieszkania. Mowil ze ma wobec mnie duze nadzieje ze z czasem sie zblizymy i bedziemy razem zyc i podrozowac. Zwraca sie do mnie: my friend i chcial zebym mowil do niego: honey, ale dla mnie odpowiedniejsze wydaje sie: dear i na razie tak lubie sie do niego zwracac. Zalezy mi na nim i staram sie traktowac go w bardzo mily sposob (nie ma tu w zadna strone zadnego sponsoringu).

Wczoraj przeprowadzilem sie do niego i place rynkowa cene wynajmowania pokoju. Mamy kolezenska ciepla relacje.

Jednak ja nie moge cala ta noc zasnac, za duzo mysle. Okazalo sie dzisiaj ze w tym domu mieszka jeszcze jeden chlopak Vietnamczyk, ktory ma inne spoko miejsce (byc moze u rodziny, nie wiem bo z nim nie rozmawiam jako ze on nie zna ani slowa po angielsku) a jednak mieszka u mojej nowej sympatii (tzn mieszkamy od dzis w trojke). Spedzilismy dzis w trojke wiele godzin w kuchni. Ja ze swoim caly czas rozmawialismy i smialismy sie wesolo, on gral na komorce caly czas w pokera i ani slowem sie nie odzywal. Obaj wydawali sie miec wzgledem siebie poprawne ale obojetne nastawienie. Ostatecznie ja poszedlem spac do swojego nowego pokoju a tamci dwaj do salonu.

Jestem zazdrosny i za duzo mysle czy oni sa para? Moze jest tak ze nie otworzyli sie przede mna (jeszcze) albo juz ich relacja wygasla i spedzaja razem czas z przyzwyczajenia, dajac sobie wolnosc w poszukiwaniu kogos nowego. Moze byc tez tak ze kolega Vietnamczyk poprosil drugiego kolege Vietnamczyka zeby przebywal w mieszkaniu podczas gdy jeszcze sie poznajemy. Ale ja za duzo mysle i jestem zazdrosny.

Nie wiem czy to moze rokowac na cos fajniejszego w przyszlosci czy jednak nie?

Awatar użytkownika
wostok
forumowy
forumowy

Re: Chlopak mieszka z kolega

Postautor: wostok » 07.12.2017 05:15

Akcja dzieje się w Polsce?
Azjaci raczej nie lubią sami mieszkać, więc bym się nie zdziwił, że dla towarzystwa po prostu mieszkają. Albo tylko nocuje kilka dni. Nie przejmuj się i nie poddawaj, z Azjatów chyba właśnie Wietnamczycy są najprzystojniejsi :P

Awatar użytkownika
Stijn
gejątko
gejątko

Postautor: Stijn » 07.12.2017 05:23

Akcja nie dzieje sie w Polsce ale to maly kraj i wole pozostac anonimowy. Mam nadzieje ze masz racje.
Na jakiej podstawie uwazasz Vietnamczykow za najprzystojniejszych Azjatow haha

Awatar użytkownika
wostok
forumowy
forumowy

Postautor: wostok » 07.12.2017 05:30

Na podstawie badań terenowych ;)

Awatar użytkownika
Leo
gejlord
gejlord

Postautor: Leo » 07.12.2017 14:08

Widzę, że wprowadzasz się do niego jak stary, dobry małżonek, że zaczyna Ci przeszkadzać inne towarzystwo. Rozumiem, że ten trzeci jest na takich samych zasadach rynkowych jak Ty? Jeśli tak, to po prostu tak jest w przypadku, kiedy ktoś decyduje się na wynajem pokojów w mieszkaniu/domu. Wszystko też zależy od umowy, bo mieszkając kiedyś w UKeju i wynajmując pokój mieliśmy powiedziane, że z salonu mamy raczej nie korzystać. Dlatego nie zabawiliśmy tam długo u tego naszego landlorda. (Swoja drogą niezłe tam akcje odchodziły z ex i kochanką Neila. ;) )

Najlepiej będzie, jak zapytasz go wprost. Przed tym wszystkim, nie wiedziałeś albo nie spodziewałeś się tego, że tam będzie inny współlokator?
Tylko zamknę oczy, zrobię jak chcesz...

Awatar użytkownika
jazzik
supernowa
supernowa

Postautor: jazzik » 07.12.2017 17:28

Parą jeszcze "oficjalnie" nie jesteście, tak?
Bo z tego, co piszesz, wynika, że on jest otwarty na to, jak rozwinie się wasza relacja, ale obiecać nic ci jeszcze nie obiecywał.
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
Stijn
gejątko
gejątko

Postautor: Stijn » 12.12.2017 10:11

Wyglada na to ze mysle za duzo. Wczoraj moj przyjaciel nazwal nas family, ale zastrzegl ze potrzebujemy przestrzegac wiecej surowych zasad z uwagi na to ze nie mieszkamy sami :-) Drugi Azjata mieszka z nami dlatego, ze pobiera zasilek chorobowy i tak jest lepiej zarowno dla jego zdrowia jak i dla portfela gospodarza. Ja mam powiedziane ze moj pokoj sluzy do spania a za dnia lepiej zebym przebywal w kuchni. Moj przyjaciel mowil wielokrotnie ze nie chcialby zmieniac wynajmujacych tylko wynajmowac mi pokoj na stale.

Awatar użytkownika
marcin
Tatromaniak
Tatromaniak

Postautor: marcin » 12.12.2017 10:59

Stijn pisze:Ja mam powiedziane ze moj pokoj sluzy do spania a za dnia lepiej zebym przebywal w kuchni.

Dziwne zasady, może jeszcze napisze ci regulamin? :-o
Nie bój się wielkiego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi.
David Lloyd George

Awatar użytkownika
Stijn
gejątko
gejątko

Postautor: Stijn » 12.12.2017 12:31

haha myslalem o zalozeniu osobnego zeszytu do nauki zasad xD

Awatar użytkownika
jazzik
supernowa
supernowa

Postautor: jazzik » 12.12.2017 13:36

Czemu masz siedzieć w kuchni jak jakiś kopciuszek? :-o
“Maybe that's one of the ways you recognize really lonely people... they can always think of something to do on rainy days. " - Stephen King

Awatar użytkownika
Stijn
gejątko
gejątko

Postautor: Stijn » 12.12.2017 14:23

Kuchnia jest miejscem ogolnodostepnym a do wlasnego pokoju mam dostep tylko ja. Przyjaciel po prostu woli spedzac wspolnie czas we wspolnej przestrzeni niz zebym zamykal sie sam w pokoju haha i dlatego zaprasza do jak najczestszego siedzenia w kuchni. Mamy duza kuchnie z wielkim stolem i wygodnymi fotelami. :-)

Wróć do „2.1. Miłość”